22605 — zondag

Deze ochtend rond 10 uur vertrokken voor een rondje van 20 kilometer hardlopen. Het weer was perfect voor mij: bewolkt en 18 graden celcius. Ook fijn dat er weinig wind was. Eigenlijk zou ik met de auto naar een plek gaan waar ik over onverharde paden zou kunnen trainen, maar ik koos er toch maar voor om vanuit huis te gaan lopen. En wel richting Doornenburg waarheen ik vorige week ook was gegaan en moest constateren dat na 7 kilometer de pijp al leeg was. Dat overkwam me deze keer gelukkig niet. De eerste korte rustpauze nam ik na 10 kilometer bij het pontje bij Pannerden.



Daarna liep ik 6 kilometer voordat ik weer een korte drinkpauze nam (en wat foto’s) en vervolgens de resterende 4 kilometer. Ik had het gevoel dat ik nog wel even kon doorlopen, dus dat was een stuk beter dan vergeleken met vorige week toen ik meer ‘dood dan levend’ op hetzelfde eindpunt neerviel.




In de namiddag zijn we verder gegaan met het ‘repareren’ van plekken in het gazon waar het gras vervangen moest worden omdat het zo goed als verdreven was door onstuimig oprukkend onkruid. Daar ging ongemerkt best veel tijd inzitten en voor we het wisten zat de dag er alweer bijna op. Als laatste nog even bij het pasgeboren kuikentje gekeken of het allemaal goedging met hem/haar voordat we met het avondeten begonnen.



